Baltijos jūros rankinio taurės turnyre dvi lietuvių komandos pateko tarp prizininkių
Lietuvos rankininkai sužinojo varžovus 2026 m. Europos čempionato atrankos turnyre 2024-03-22 Viktoras Kesminas

Danijos sostinėje Kopenhagoje ištraukti 2026 m. Europos vyrų rankinio čempionato atrankos turnyro burtai. 32 rinktinės buvo suskirstytos į aštuonias grupes po keturias komandas ir kovos dėl likusių 20 kelialapių į Europos čempionatą.

Lietuvos rinktinės varžovai prasibrovė į Paryžiaus olimpines žaidynes 2024-03-20 Viktoras Kesminas

Po dramatiškos kovos antrąjį pasaulio čempionato atrankos turnyro etapą įveikusi Lietuvos vyrų rankinio rinktinė lemiamoje kovoje dėl kelialapio į 2025 m. pasaulio čempionatą susitiks su nacionaline Vengrijos komanda. Kol Lietuvos rankininkai antrajame pasaulio čempionato atrankos etape kovojo su suomiais, Vengrijos rinktinė sėkmingai įveikė olimpinį atrankos turnyrą ir pateko tarp dvylikos Paryžiaus olimpinių žaidynių dalyvių.

Dėl Lietuvos rankinio federacijos ataskaitinės rinkiminės konferencijos 2024-03-19 Viktoras Kesminas

Lietuvos rankinio federacijos ataskaitinė rinkiminė konferencija vyks 2024 m. balandžio 23 d. (antradienį) 11.00 val. Kauno viešbutyje „Kaunas“ (Laisvės al. 79, Kaunas).

Nervų karą ir baudinių seriją laimėję Lietuvos rankininkai tęs kovą dėl kelialapio į pasaulio čempionatą 2024-03-17 Viktoras Kesminas

Lietuvos vyrų rankinio rinktinė po dramatiškos kovos įveikė Suomijos nacionalinę komandą ir tęs kovą dėl kelialapio į 2025 m. pasaulio čempionatą. Abejos lietuvių ir suomių rungtynės baigėsi lygiosiomis. Kas pateks į lemiamą atrankos etapą sprendėsi baudinių serijoje.

Suomius į neviltį varęs Lietuvos rinktinės vartininkas G.Morkūnas: „Namuose visada žaidžiam daug geriau“ 2024-03-16 Viktoras Kesminas

Lietuvos vyrų rankinio rinktinė sekmadienį Alytuje žais atsakomąsias 2025 m. pasaulio čempionato atrankos turnyro rungtynes su Suomijos nacionaline komanda. Ketvirtadienį vykęs pirmas lietuvių ir suomių susitikimas Vantoje baigėsi lygiosiomis 20:20.

Pasaulio čempionato atranką Lietuvos rankininkai pradėjo dramatiškomis lygiosiomis su suomiais 2024-03-14 Viktoras Kesminas

Lietuvos vyrų rankinio rinktinė pradėjo kovą dėl kelialapio į 2025 m. pasaulio čempionatą. Pagal reitingą į antrąjį atrankos etapą patekę Lietuvos rankininkai stojo į kovą su pirmąjį atrankos etapą lengvai įveikusia Suomijos rinktine.

Lietuvos rinktinės kapitonas Gerdas Babarskas: „Rinktinėje mes esame tarsi broliai“ 2024-03-12 Viktoras Kesminas

Lietuvos vyrų rankinio rinktinė susirinko į treniruočių stovyklą Alytuje. 2025 m. pasaulio čempionato atranką nuo antrojo etapo pradėsiantys Lietuvos rankininkai kovo 14 d. Vantoje ir kovo 17 d. Alytuje susitiks su Suomijos rinktine.

Prieš rinktinės stovyklą – lietuvių pergalės Prancūzijoje, Austrijoje ir Vokietijoje 2024-03-10 Viktoras Kesminas

Prieš kovo 10 dieną Alytuje prasidėsiančią Lietuvos rinktinės stovyklą, keturi Lietuvos rinktinės rankininkai penktadienį dar žaidė rungtynes savo klubuose.

Lietuvoje žaisiančios Ukrainos rinktinės vadovas: „Privalome parodyti, kad Ukraina gyva“ 2024-03-09 Viktoras Kesminas

Ukrainos vyrų rankinio rinktinės laikinaisiais namais taps Alytaus arena. Ukrainos rankininkai Dzūkijos sostinėje žais pasaulio čempionato atrankos turnyro rungtynes su Estijos rinktine.

Paskelbta Lietuvos rankinio rinktinės sudėtis pasaulio čempionato atrankos rungtynėms 2024-03-06 Viktoras Kesminas

Lietuvos vyrų rankinio rinktinė pradeda kovą dėl kelialapio į 2025 m. pasaulio čempionatą. Nuo antrojo atrankos etapo kovas pradėsiantys Lietuvos rankininkai kovo 14 d. svečiuose ir kovo 17 d. Alytuje susitiks su nacionaline Suomijos komanda.