Lietuvos rankinio lygoje 5 vietą užėmė Kauno „Ąžuolo“ rankininkai
Pirmose Lietuvos rankinio lygos finalo rungtynėse prireikė pratęsimo 2022-05-21 Viktoras Kesminas

Neįtikėtinai dramatiška ir permaininga kova prasidėjo Lietuvos rankinio lygos finalas. Serijoje iki trijų pergalių dėl aukso kovoja čempionų titulą ginantys Vilniaus „Šviesos“ rankininkai ir reguliariojo sezono nugalėtojas Kauno „Granitas-Karys“.

„Granitas“ po 10 metų pertraukos prasibrovė į rankinio lygos finalą 2022-05-18 Viktoras Kesminas

Po nepriklausomybės atkūrimo net 17 kartų Lietuvos čempionu tapęs Kauno „Granitas-Karys“ po dešimtmečio pertraukos grįžo į Lietuvos rankinio lygos finalą. Finalo serijoje iki trijų pergalių „Granitas“ susitiks su Lietuvos čempionės titulą ginančia Vilniaus „Šviesa“.

Lietuvos rankinio lygoje dėl 5 vietos kovos Kauno „Ąžuolas“ ir HC „Vilnius“ 2022-05-16 Viktoras Kesminas

Lietuvos rankinio lygoje įpusėjo kovos dėl 5-8 vietų. Dėl 5 pozicijos susigrums HC „Vilnius“ ir Kauno „Ąžuolas“. Dėl 7 vietos rungtyniaus Vilniaus „Amber“ ir Panevėžio „SC-RSSG Grifas“.

Čempionų titulą ginantys „Šviesos“ rankininkai pirmieji pateko į LRL finalą 2022-05-14 Viktoras Kesminas

Lietuvos rankinio lygoje paaiškėjo pirmasis finalo dalyvis. Čempionų titulą ginantys Vilniaus „Šviesos“ rankininkai ir antrose pusfinalio serijos rungtynėse nugalėjo vicečempionę Alytaus „Varsą“. Tuo tarpu kitame pusfinalyje prireiks lemiamų trečiųjų serijos rungtynių.

HC „Vilnius“ dukart nugalėjo Panevėžio komandą ir žais dėl 5 vietos 2022-05-14 Viktoras Kesminas

Lietuvos rankinio lygoje įsibėgėja kovos dėl 5-8 vietų. Dėl 5 vietos kovos HC „Vilnius“, kuris ir atsakomosiose rungtynėse nugalėjo Panevėžio „SC-RSSG-Grifo“ komandą.

Lietuvos rankinio lygoje paaiškėjo trys pusfinalio dalyviai 2022-05-04 Viktoras Kesminas

Po atsakomųjų ketvirtfinalio rungtynių paaiškėjo trys pusfinalio dalyviai. Į pusfinalį pateko Vilniaus „Šviesa“, Klaipėdos „Dragūnas“ ir Kauno „Granitas-Karys“. Tuo tarpu Alytaus „Varsos“ ir Kauno „Ąžuolo“ ketvirtfinalio dvikovoje prireiks lemiamų trečiųjų rungtynių.

Prasidėjusiame LRL ketvirtfinalyje – atkaklios kovos ir staigmena Alytuje 2022-04-30 Viktoras Kesminas

Lietuvos rankinio lygoje (LRL) prasidėjo atkrintamosios varžybos. Ketvirtfinaliuose iki dviejų pergalių rungtyniauja tris pirmąsias vietas reguliariajame LRL sezone užėmusios komandos ir penki Baltijos rankinio lygoje (BHL) rungtyniavę klubai

LRL pirmenybėse Saulės miesto komanda nugalėjo uostamiesčio ekipą 2022-03-12 Viktoras Kesminas

Lietuvos rankinio lygoje šeštadienį sužaistos paskutinės 13 turo rungtynės. 4 vietą užimanti RK „Šiaulių“ ekipa namuose priėmė Klaipėdos „Dragūno-Viesulo“ komandą.

Panevėžiečiai užsitikrino vietą atkrintamosiose LRL varžybose 2022-03-05 Viktoras Kesminas

Lietuvos rankinio lygoje (LRL) penktadienį ir šeštadienį sužaistos ketverios 13 turo rungtynės. Po priešpaskutinio turo paaiškėjo visos trys komandos, kurios pateko į atkrintamąsias varžybas.

Lietuvos rankinio lygoje – lyderių pergalės ir išlikusi intriga 2022-02-19 Viktoras Kesminas

Lietuvos rankinio lygoje (LRL) šeštadienį sužaistos 12 turo rungtynės. Pergalių seriją pratęsė jau anksčiau vietas atkrintamosiose varžybose užsitikrinę lygos lyderiai Kauno „Ąžuolo“ ir Vilniaus „Amber“ klubai.