Apdovanoti Lietuvos čempionatų nugalėtojai ir prizininkai bei geriausi žaidėjai
Lietuvos čempionų titulą apgynė Vilniaus „Šviesos“ rankininkai 2022-06-01 Viktoras Kesminas

Po dešimties metų pertraukos į Lietuvos rankinio lygos finalą sugrįžusiam tituluočiausiam šalies rankinio klubui Kauno „Granitui“ nepavyko nukarūnuoti čempionės titulą apgynusios Vilniaus „Šviesos“.

„Granito“ rankininkai pritemdė „Šviesą“ ir sušvelnino finalo serijos rezultatą 2022-05-28 Viktoras Kesminas

Lietuvos rankinio lygos finalo serijoje ir toliau tęsiasi atkaklios Kauno „Granito-Kario“ ir Vilniaus „Šviesos“ kovos. Pirmose dvejose rungtynėse prireikė pratęsimų, o trečiose nugalėtoją lėmė vos vienas įvartis.

Lietuvos čempionėmis tapo lemiamas finalo rungtynes laimėjusios „Žalgirio“ rankininkės 2022-05-26 Viktoras Kesminas

Baigėsi labai atkakliai vykusi Lietuvos moterų rankinio lygos finalo serija tarp Kauno „ACME-Žalgirio“ ir Vilniaus „Eglės“. Lietuvos čempionės paaiškėjo lemiamose penktose rungtynėse, nes po ketverių finalo rungtynių serijos rezultatas buvo lygus 2:2.

„Šviesos“ ir „Granito“ rankininkų finalo dvikovoje vėl prireikė pratęsimo 2022-05-25 Viktoras Kesminas

Neįtikėtinai atkakliai klostosi Lietuvos rankinio lygos finalas, kuriame kovoja čempionų titulą ginantys Vilniaus „Šviesos“ rankininkai ir reguliariojo sezono nugalėtojas Kauno „Granitas-Karys“. Bronzos medalius iškovojo Klaipėdos „Dragūnas“.

Lietuvos rankinio lygoje 5 vietą užėmė Kauno „Ąžuolo“ rankininkai 2022-05-22 Viktoras Kesminas

Dar dvi komandos išsidalijo vietas Lietuvos rankinio lygoje. Dėl 5 vietos kovojo HC „Vilnius“ ir Kauno „Ąžuolo“ komandos.

Pirmose Lietuvos rankinio lygos finalo rungtynėse prireikė pratęsimo 2022-05-21 Viktoras Kesminas

Neįtikėtinai dramatiška ir permaininga kova prasidėjo Lietuvos rankinio lygos finalas. Serijoje iki trijų pergalių dėl aukso kovoja čempionų titulą ginantys Vilniaus „Šviesos“ rankininkai ir reguliariojo sezono nugalėtojas Kauno „Granitas-Karys“.

Lietuvos čempionato finalo serijoje į priekį vėl išsiveržė „Žalgirio“ rankininkės 2022-05-19 Viktoras Kesminas

Lietuvos moterų rankinio lygos finale Kauno „ACME-Žalgirio“ rankininkėms liko vienas žingsnis iki čempionių titulo. Žalgirietės trečiose finalo serijos rungtynėse nugalėjo Vilniaus „Eglę“ ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 2:1.

„Granitas“ po 10 metų pertraukos prasibrovė į rankinio lygos finalą 2022-05-18 Viktoras Kesminas

Po nepriklausomybės atkūrimo net 17 kartų Lietuvos čempionu tapęs Kauno „Granitas-Karys“ po dešimtmečio pertraukos grįžo į Lietuvos rankinio lygos finalą. Finalo serijoje iki trijų pergalių „Granitas“ susitiks su Lietuvos čempionės titulą ginančia Vilniaus „Šviesa“.

Lietuvos rankinio lygoje dėl 5 vietos kovos Kauno „Ąžuolas“ ir HC „Vilnius“ 2022-05-16 Viktoras Kesminas

Lietuvos rankinio lygoje įpusėjo kovos dėl 5-8 vietų. Dėl 5 pozicijos susigrums HC „Vilnius“ ir Kauno „Ąžuolas“. Dėl 7 vietos rungtyniaus Vilniaus „Amber“ ir Panevėžio „SC-RSSG Grifas“.

„Eglės“ rankininkės išlygino finalo serijos rezultatą, bronzą laimėjo „Garliava“ 2022-05-15 Viktoras Kesminas

Lietuvos moterų rankinio lygos finalo serijos rezultatas tapo lygus 1:1. Antrose finalo serijos iki trijų pergalių rungtynėse Vilniaus „Eglės“ rankininkės minimalia persvara 33:32 įveikė Kauno „ACME-Žalgirio“ komandą ir atsirevanšavo už pralaimėjimą Kaune