Rankinio lygos sekmadienis: „Kauno Ąžuolas“ vietos intrigai nepaliko

Publikuota - 2021-11-14 Autorius - Viktoras Kesminas

Sekmadienį LRL vyko vienerios rungtynės. Garliavos sporto centre „Kauno Ąžuolas“ priėmė Šalčininkų r. „Sokol“ rankininkus.

Rungtynėse nuo pat pradžių dominavo kauniečiai, susikrovę 4 įvarčių persvarą, kurią kėlinio pabaigoje padvigubino. Tačiau į vėžes grįžę Šalčininkų rankininkai pamažu tirpdė persvarą iki 4 įvarčių (22:18). Kauniečiai varžovams neketino leisti išlyginti rezultato ir vėl pradėjo užtikrintai tolti nuo priešininkų.
Įpusėjus antrajam kėliniui komandas jau skyrė 10 įvarčių (31:21) ir „Sokol“ vilties pavyti kauniečius nebeliko. Rungtynės baigėsi „Kauno Ąžuolo“ pergale - 41:27.

HC „Kauno Ąžuolo“ gretose daugiausiai įvarčių pelnė Vilius Juozaitis - 14 ir Kristupas Kručas su Karoliu Jankausku - po 7.

Šalčininkų r. „Sokol“ komandoje įvarčiais išsiskyrė Mantas Urvikis - 12 (3 iš 7 m) ir Pavel Vitožens su Ryčiu Paškevičiumi - po 4.

Artimiausios LRL rungtynės planuojamos ateinantį šeštadienį. HC „Utena“ namuose priims Panevėžio „SC-RSSG-Grifą“, RK „Šiauliai“ pasitiks HC „Kauno Ąžuolą“, o sostinėje HC „Amber“ priims HC „Molėtus“.