Pirmoje rankino lygoje Lietuvos jaunių rinktinė neprilygo „Mėmelio“ patirčiai

Publikuota - 2021-10-09 Autorius - Viktoras Kesminas

Šeštadienį LRF pirmoje rankinio lygoje uostamiestyje „Mėmelio-CSC Telecom“ rankininkai susigrūmė su Lietuvos jaunių rinktine. Nugalėjo uostamiesčio ekipos patirtis.

Asociatyvi RK „Dragūnas“ nuotr.

Pirmasis komandų susitikimas Klaipėdoje prasidėjo „Mėmelio-CSC Telecom“ spurtu, po kurio komandas skyrė saugesnė 5 įvarčių persvara. Ją iki kėlinio pabaigos klaipėdiečiams pavyko išlaikyti ir padidinti (17:9).

Antrajame kėlinyje Lietuvos jaunių rinktinė šiek priartėjo prie aikštelės šeimininkų (19:15), tačiau tempo išlaikyti ir rezultato persverti neįstengė. "Mėmelio" žaidėjai toliau stabiliai didino savo persvarą ir rungtynių pabaigos sireną pasitiko laimėję rezultatu 38:28.

Klaipėdos „Mėmelio-CSC Telecom“ gretose išsiskyrė Aivaras Ramanauskas - 10 (2 iš 7 m), Justas Totūraitis - 8 (2 iš 7 m) ir Justinas Riauba su Deividu Jasinsku - po 5.

Lietuvos jaunimo rinktinės gretose pasižymėjo Šarūnas Avdejenkovas - 7 (3 iš 7 m) ir Alan Bogdiun - 4.

Atsakomosios šių komandų rungtynės vyks jau rytoj - spalio 10 d.