Pirma lyga: trileris Kaune ir varėniškių pergalė uostamiestyje

Publikuota - 2021-11-14 Autorius - Viktoras Kesminas

Sekmadienį pirmoje rankinio lygoje vyko dvejos rungtynės. Klaipėdoje HC „Mėmelis-CSC Telecom“ priėmė Varėnos „Ūlą“, o Kaune „Gaja“ susigrūmė su Pasvalio „Kurana“.

Varėniškiai rungtynes pradėjo ir baigė užtikrintai

Užtikrintai rungtynes pradėję varėniškiai visą rungtynių laiką diktavo ritmą. Nors pirmame kėlinyje aikštelės „Mėmelis“ buvo juos pasivijęs (6:5), tačiau rezultato išlyginti nepavyko ir „Ūla“ vėl atitolo bei visą rungtynių laiką išlaigė saugų 6-7 įvarčių atstumą.
Rungtynių pabaigoje „Mėmelis“ dar kartą priartėjo prie varėniškių, tačiau skirtumas buvo per didelis, o laiko - per mažai. Rungtynes rezultatu 28:23 laimėjo Varėnos „Ūla“.

„Mėmelio-CSC Telecom“ komandoje beveik visus įvarčius pelnė Justas Totūraitis - 10 (1 iš 7 m), Gediminas Vaitkus - 6 ir Aivaras Ramanauskas - 5 (1 iš 7 m).

Varėnos „Ūlai“ daugiausia įvarčių pelnė Rapolas Valadka - 10, Tomas Valentukevičius - 6 (3 iš 7 m) ir Rokas Alekšiūnas - 5.

Įtemptose rungtynėse Kaune laimėjo „Gaja“

Kad susitiko vienas kito verti priešininkai, buvo akivaizdu nuo pirmųjų rungtynių minučių. Visą rungtynių laiką abi komandas skyrė ne daugiau kaip trys įvarčiai, o žaidimo ritmą paeiliui diktavo abi komandos. Nei vienai ekipai nepavyko atitrūkti ar persverti rezultato savo pusėn ir jį išlaikyti. Paskutinėmis rungtynių minutėmis minimalia persvara pirmavo Kauno „Gajos“ rankininkai (23:22) ir nepaisant pasvaliečių pastangų, vos vieno įvarčio persvara laimėjo Kauno „Gaja“ - 27:26.

Kauno „Gajos“ sirgalius labiausiai džiugino Lukas Kraulaidys - 8 įvarčiai (3 iš 7 m), Grantas Aniulis - 6 ir Gustas Rinkevičius.

Pasvalio „Kuranos SM“ gretose išsiskyrė Aronas Vaškevičius, Eligijus Baranauskas ir Audrius Dobrodiejus, įmetę po 5 įvarčius.

Artimiausios pirmos lygos rungtynės vyks artėjantį savaitgalį. Pasvalyje „Kurana SM“ priims Klaipėdos „Mėmelį-CSC Telecom“, o Vilniuje HC „Amber“/SM „Tauras“ pasitiks Kauno „Gajos“ rankininkus.