LRF I-osios lygos varžybose – „Amber“ triumfas

Publikuota - 2021-05-04 Autorius - Tautvydas Kubilius

Savaitgalį finišavo LRF I-osios lygos kovos. „Avia Solutions Group“ arenoje vykusiame finaliniame ketverte triumfavo reguliaraus sezono nugalėjai Vilniaus „Amber“ rankininkai.

Finalo ketverto varžybose triumfavo „Amber“ – organizatorių nuotr.

Finale, kaip ir buvo galima tikėtis, išvydome besikaunančias užtikrintai viso sezono metu atrodžiusias Klaipėdos „Viesulo-Dragūno“ ir „Amber“ ekipas.

Pirmajame rungtynių kėlinyje jauna ir ambicinga Klaipėdos komanda niekuo per daug nenusileido Vilniaus rankininkams. Nors per pirmąsias 30 minučių pirmaujanti komanda keitėsi net kelis kartus, tačiau prieš pertrauką Vilniaus klubas buvo priekyje – 14:13.

Antrojo kėlinio pradžioje suveikė Vilniaus ekipos žaidėjų patirties. Sutvirtinę gynybą ir pagerinę metimų realizaciją „Amber“ rankininkai ėmė tolti nuo varžovų ir gana greitai susikūrė 5 įvarčių persvarą – 20:15. Nors klaipėdiečiams pavyko priartėti (23:25), tačiau lemiamą varžovų spurtą atlaikiusi „Amber“ šventė pergalę 31:27.

Finale nugalėtojams Tadas Tumosas pelnė 7 įvarčius, Laurynas Pacevičius pridėjo 6, Romas Aukštikalnis – 5, Matas Aukštikalnis ir Dainius Kliorė – po 3. Pralaimėjusiems Rokas Palskys įmetė 9 įvarčius, Ignas Savičius – 5, Tomas Drakšas ir Orestas Biknius – po 4.

Iškovota pirmoji vietą LRF I-osios lygos varžybose kol kas yra skambiausias jauno ir ambicingo Vilniaus miesto klubo pasiekimas istorijoje.

Mažajame finale triumfavo Šalčininkų raj. „Sokol“, kurie 31:28 (14:11) pranoko principinius varžovus HC „Molėtų“ rankininkus.

„Sokol“ ekipai Mantas Urvikis ir Artūras Šibeko surinko po 9 įvarčius, Modestas Adomėnas – 4, Andrejus Gaidukas ir Rolandas Bliznevičius – po 3. Molėtų klubui Jūris Aganauskis įmetė 8 įvarčius, Mindaugas Agurkis ir Eivydas Semėnas po 4.

Geriausių sezono žaidėjų rinkimų rezultatai

Rezultatyviausias žaidėjas

1. Mindaugas Agurkis („Molėtai“) – 157 įvarčiai
2. Rokas Palskys („Viesulas-Dragūnas“) – 102 įvarčiai
3. Tomas Drakšas („Viesulas-Dragūnas“) – 97 įvarčiai

Naudingiausias žaidėjas

1. Mindaugas Agurkis („Molėtai“) – 12 taškų

Geriausias įžaidėjas

1. Mindaugas Agurkis („Molėtai“) – 11 taškų
2. Tomas Drakšas („Viesulas-Dragūnas“) – 9 taškai
3. Lukas Ragelis ir Romas Aukštikalnis (abu „Amber“) – po 5 taškus

Geriausias kairysis pusiau kraštas

1. Rokas Palskys („Viesulas-Dragūnas“) – 15 taškų
2. Mantas Urvikis („Sokol“) – 7 taškai
3. Mantas Aukštikalnis („Amber“) ir Domantas Tribuišis („Kurana-SM) – po 3 taškus

2. Mantas Galkauskas („Amber“) – 7 taškai
3. Mindaugas Stravinskas („Molėtai“) – 6 taškai