Lietuvos rankinio lygoje baigėsi antrasis ratas

Publikuota - 2024-01-27 Autorius - Viktoras Kesminas

Lietuvos rankinio lygoje (LRL) sužaistos paskutinės 12 turo rungtynės. Dzūkijos sostinėje atkakliai vykusiame susitikime nugalėtojas nepaaiškėjo.

Namuose žaidusi Alytaus „Varsa-Stronglasas“ priėmė Vilniaus „Amber“ ekipą. Pirmame kėlinyje ne kartą rezultatas buvo lygus, o prieš pertrauką svečiai įgijo trijų įvarčių persvarą 20:17. Antrame kėlinyje „Amber“ komandai kelis sykius buvo pavykę padidinti persvarą iki penkių įvarčių. 55 min. vilniečių persvara dar buvo 36:32, tačiau alytiškiai sukilo į lemiamą šturmą, laimėjo atkarpą 4:0 ir išplėšė lygiąsias 36:36.
Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidė po 8 įvarčius pelnę Žygimantas Micevičius, Tadas Stankevičius ir Karolis Grigas, 6 įvarčius įmetė Vilius Juozaitis, 5 – Tautvydas Petrušauskas. „Amber“ komandai Matas Aukštikalnis pelnė 8 įvarčius, Tadas Tumosas ir Mykyta Litvinenko – 7, Ernestas Stvolas – 6, Antonas Tsitko – 5.
Savaitės viduryje vykusiose 12 turo rungtynėse Vilniaus „Šviesa“ svečiuose 22:21 išplėšė pergalę iš Klaipėdos „Dragūno“, o Kauno „Granitas-Karys“ namuose 31:22 nugalėjo autsaiderį Panevėžio „SC-RSSG-Grifą“.
Visoms komandoms sužaidus po 12 rungtynių, LRL lyderių pozicijoje įsitaisė 21 tašką turintys „Dragūno“ rankininkai. Uostamiesčio ekipa šventė 10 pergalių, kartą sužaidė lygiosiomis ir patyrė vieną pralaimėjimą. Antroje vietoje nuo lyderių 3 taškais atsiliekanti „Šviesa“. Čempionai iškovojo 9 pergales, kartą sužaidė lygiosiomis ir patyrė 2 pralaimėjimus. Toliau rikiuojasi „Granitas-Karys“, kurio sąskaitoje 8 pergalės ir 4 pralaimėjimai.
Kovos Lietuvos rankinio lygoje atsinaujins vasario 10 dieną. Lyderis „Dragūnas“ namuose priims autsaiderį „SC-RSSG-Grifą“, „Varsa-Stronglasas“ savo aikštelėje žais su HC „Vilnium“, o „Granitas-Karys“ laikinojoje sostinėje susitiks su „Amber“.
Artimiausią savaitgalį vasario 3-4 d. Utenoje vyks Lietuvos rankinio federacijos taurės finalo ketvertas.