Lietuvos moterų lygos lyderėmis tapo Kauno „Žalgirio“ rankininkės

Publikuota - 2022-03-21 Autorius - Viktoras Kesminas

Lietuvos moterų rankinio lygoje savaitgalį sužaistos dvejos rungtynės. Jose susitiko turnyrinės lentelės kaimynės.

Sostinėje vykusioje lyderių dvikovoje didelės intrigos nebuvo. Kauno „ACME-Žalgirio“ rankininkės jau pirmame kėlinyje įgijo 8 įvarčių persvarą 22:14 prieš Vilniaus SM „Taurą“ ir užtikrintai laimėjo rungtynes rezultatu 40:28. Dovilė Ilčiukaitė nugalėtojoms pelnė 11 įvarčių, po 8-is įmetė Audinga Kniubaitė ir Ramunė Poškutė. „Tauro“ komandoje rezultatyviausiai žaidė po 7 įvarčius pelniusios Singrida Kulikovaitė ir Silvija Mackonytė.

Po šios pergalės „Žalgirio“ rankininkės pakilo į 1 vietą. Kaunietės po 12 rungtynių turi 20 taškų. Lyderių poziciją praradusio ir į 2 vietą nukritusio „Tauro“ sąskaitoje liko 19 taškų po 13 rungtynių. 3 vietoje esanti Kauno raj. „Cascada- HC Garliava“ turi 18 taškų po 12 rungtynių.

Pagal prarastus taškus geriausioje pozicijoje yra 4 vietą užimančios Vilniaus „Eglės“ rankininkės, kurios turi 17 taškų po 10 rungtynių. Galutinėje reguliariojo sezono rikiuotėje daug lems paskutiniai turai, kur lyderės susitiks tarpusavyje. „Eglės“ komandai liko ketverios rungtynės su Šiaulių „Dubysa“, „Garliava“, „Žalgiriu“ ir Klaipėdos „Viesulo SC-Dragūnu“.

Kitose LMRL rungtynėse 7 vietą užimanti „Molėtų“ komanda namuose priėmė laipteliu žemiau paskutinėje 8 vietoje esančią „Utenos“ ekipą. Viešnios jau po pirmo kėlinio turėjo 4 įvarčių persvarą 14:10 ir iškovojo pergalę rezultatu 26:24. Laura Salamanavičė nugalėtojoms pelnė 7 įvarčius, po 6-is prie pergalės pridėjo Ūla Šyvytė ir Ieva Podolskė. „Molėtų“ komandai Monika Lastovskytė surinko 9 įvarčius, Lina Umbrasaitė pelnė 8 įvarčius.