I lygos finalininkai paaiškėjo po atkaklių pusfinalio kovų

Publikuota - 2022-04-23 Autorius - Viktoras Kesminas

Molėtuose prasidėjo Lietuvos rankinio I lygos finalinis ketvertas. Pirmajame pusfinalyje susitiko LRL pirmenybėse rungtyniavusios „Molėtų“ ir „Šiaulių“ komandos. Kitame pusfinalyje dėl kelialapio į finalą susigrūmė LRL I lygos viršūnėje reguliarųjį sezoną baigusios Varėnos „Ūla“ ir Vilniaus „Amber-SM Tauras“ ekipos.

„Pirmiausia, reikia pagirti finalinio ketverto organizatorius už puikiai prasidėjusią šventę. Pilnos tribūnos, aistringi sirgaliai ir visa ko reikia gerai rankinio finalų atmosferai sukurti. Molėtai tapo šio savaitgalio Lietuvos rankinio sostine ir tikimės, kad sekmadienį vyksiantys finalai sulauks dar didesnio dėmesio“, – sakė Lietuvos rankinio lygos direktorius Tadas Jansonas.

Griausmingai savo žiūrovų palaikomi „Molėtų“ rankininkai pusfinalyje po atkaklios kovos 28:26 (16:12) įveikė „Šiaulių“ ekipą. Šiauliečių nuo pralaimėjimo neišgelbėjo 10 įvarčių įmetęs Mindaugas Nakvosas. Jį pranoko nugalėtojų gretose nesulaikomas buvęs Mindaugas Agurkis, pelnęs net 15 – daugiau negu pusę savo komandos įvarčių.

„Pergalę lėmė didžiulis noras nugalėti. Žaidžiame savo aikštelėje ir labai norisi nenuvilti savo žiūrovų. Nors šiauliečiai reguliariajame sezone užėmė ketvirtą vietą, o mes likome tik septinti, bet tai nieko nereiškia, kai turime tokį užnugarį tribūnose. Mes pradėjome ruoštis dvikovai su Šiaulių komanda, kai tik sužinojome, su kuo žaisime pusfinalyje. Analizavome varžovus ir kaip rodo rezultatas, tinkamai pasiruošėme pusfinaliui. Bet dar kartą pakartosiu, kad pergalę labiausiai lėmė didesnis noras laimėti. Esant tokiai atmosferai tribūnose, tu aikštėje atsiduoti ne 100 procentų, o 200 procentų“, – po pergalės pusfinalyje sakė „Molėtų“ lyderis M. Agurkis.


Kitame pusfinalyje Vilniaus „Amber-SM Tauras“ rankininkai rezultatu 28:22 (13:12) įveikė reguliariojo sezono I lygos nugalėtoją Varėnos „Ūlą“. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Romas Aukštikalnis, pelnęs 8 įvarčius. „Ūlos“ komandai Klaidas Stoškus surinko 5 įvarčius.

Sekmadienį 14.20 val. dėl bronzos medalių susitiks „Šiauliai“ ir „Ūla“. Finalas tarp „Molėtų“ ir „Amber-SM Tauras“ komandų prasidės 16.20 val. 

„Visai komandai ir visiems Molėtams finalinė dvikova reiškia labai daug. O man asmeniškai, tai vienos svarbiausių karjeros rungtynių. Po sezono baigsiu rankininko karjerą ir ketinu koncentruotis trenerio darbui“, – sako „Molėtų“ lyderis M. Agurkis. – Norėjome Molėtuose padaryti rankinio šventę ir bent jau po pusfinalių galime konstatuoti, kad ji pavyko. Džiaugiuosi, kad pavyko finalinio ketverto pradžia, dabar laukiam pabaigos, tikimės pergalingos“.

Finalinio ketverto rungtynes galite stebėti Youtube Lietuvos rankinio lygos paskyroje: https://www.youtube.com/channel/UCOZLwy-IMAXLb7xUPRNyB5A