I lygoje – atkaklios kovos ir šeimininkų pergalės

Publikuota - 2022-11-14 Autorius - Viktoras Kesminas

Lietuvos rankinio I lygoje sužaistos dvejos rungtynės. Atkakliuose susitikimuose sėkmė lydėjo namuose žaidusias komandas.
 „Molėtų“ rankininkai namuose priėmė „Šiaulių“ komandą. Svečiai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir 22 min. pirmavo net penkiais įvarčiais. Šeimininkai dar prieš pertrauką išlygino rezultatą, o antrame kėlinyje perėmė iniciatyvą į savo rankas. „Molėtai“ laimėjo rezultatu 36:30 (18:18). Daugiausia prie „Molėtų“ pergalės prisidėjo rezultatyviausias I lygos rankininkas Mindaugas Agurkis, pelnęs 12 įvarčių. 8 įvarčius nugalėtojams pelnė Deividas Matulis. „Šiaulių“ komandos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo net 13 įvarčių surinkęs Simas Butkus.
 Po šios pergalės „Molėtų“ komanda pakilo į 2 vietą. „Šiauliai“ liko priešpaskutinėje 6 pozicijoje.
 Kitose rungtynėse susitiko turnyrinės lentelės kaimynai. Šalčininkų raj. „Sokol“ rankininkai namuose 29:27 įveikė Kauno raj. „SM-Garliava“ septynetą. Abi komandos dabar turi po 4 taškus ir dalijasi 4-5 vietas. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 8 įvarčius pelnęs Mantas Urvikis, 6 įvarčius įmetė Andrejus Gaidukas. „Garliavos“ ekipai 9 įvarčius surinko Tomas Boguševičius.

 I lygoje pirmaujantys Varėnos „Ūlos“ rankininkai 5 rungtynių turi 9 taškus. Toliau rikiuojasi 3 taškais nuo lyderių atsiliekantys „Molėtai“ ir Klaipėdos „Viesulo SC/Dragūnas“.