„Granito“ rankininkai pritemdė „Šviesą“ ir sušvelnino finalo serijos rezultatą

Publikuota - 2022-05-28 Autorius - Viktoras Kesminas

Lietuvos rankinio lygos finalo serijoje ir toliau tęsiasi atkaklios Kauno „Granito-Kario“ ir Vilniaus „Šviesos“ kovos. Pirmose dvejose rungtynėse prireikė pratęsimų, o trečiose nugalėtoją lėmė vos vienas įvartis.

 Namuose žaidę reguliariojo sezono nugalėtojai „Granito“ rankininkai rungtynes spurtu pradėjo 4:0. Nors pirmo kėlinio viduryje „Šviesai“ pavyko persverti rezultatą, kauniečiai greitai susigrąžino persvarą ir laimėjo pirmą kėlinį 18:15. Tokią persvarą „Granitas“ išlaikė iki paskutinės susitikimo minutės. „Šviesai“ pačioje susitikimo pabaigoje pavyko sumažinti atsilikimą iki minimalaus, tačiau šeimininkai sugebėjo išlaikyti persvarą.

 „Granitas“ laimėjo 30:29 ir sušvelnino serijos iki trijų pergalių rezultatą 1:2.

 Nugalėtojams po 7 įvarčius pelnė Paulius Šarkauskas ir Marius Kairys, po 4 įvarčius prie pergalės pridėjo Deividas Jovaišas ir Mantvydas Lazauskas. „Šviesos“ komandai 7 įvarčius surinko Valdas Drabavičius, 5 įvarčius pelnė Karolis Bliuvas, po 4-is įmetė Šarūnas Ugianskis ir Taurintas Markiavičius.

 Ketvirtosios finalo rungtynės vyks trečiadienį Vilniuje 19.00 val. SM „Tauras“ salėje.