Vos neprisižaidę „Molėtai“ žengė į LRF taurės ketvirtfinalį

Publikuota - 2020-10-25 Autorius - Tautvydas Kubilius

Savaitgalį rungtynėmis tarp Šalčininkų raj. „Sokol“ ir HC „Molėtų“ komandų startavo LRF taurės aštuntfinalio etapas. Nors jame abi komandos pasidalino po pergalę, tačiau dėl geresnio įvarčių santykio į kitą etapą pateko Molėtų rankininkai.

„Molėtai“ žengė į LRF taurės ketvirtfinalį – LRF nuotr.

Pirmasis abiejų ekipų mačas šeštadienį vyko Molėtuose. Savoje arenoje žaidę molėtiškiai susitikimą pradėjo kur kas užtikrinčiau ir jau pirmajame kėlinyje padėjo tvirtus pamatus pergalei. Po 30 susitikimo minučių šeimininkai buvo priekyje – 18:8. Nors antroje mačo pusėje „Molėtai“ pagerino puolimą, tačiau problemos gynyboje niekur nedingo ir nors ir ne taip ženkliai kaip pirmajame kėlinyje, tačiau šeimininkų persvara ir toliau augo. Pirmąsias aštuntfinalio serijos rungtynes molėtiškiai laimėjo 36:22 ir prieš atsakomąjį mačą susikūrė net 14 įvarčių pranašumą.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Mindaugas Agurkis, kuris pasižymėjo 14 įvarčių, po 4 pridėjo Deividas Matulis ir Julius Narkevičius. „Sokol“ ekipoje rezultatyviausias su 6 įvarčiais buvo Edvinas Petiukonis, po 5 surinko Pavelas Vitožens ir Modestas Adomėnas.

Nors atrodė, kad antrosios rungtynės jau tėra tik formalumas, bet „Sokol“ sugebėjo rasti motyvacijos atsakomajam mačui ir netgi pasikėsinti į solidžią varžovų persvarą.

Jau pirmajame kėlinyje „Sokol“ pademonstravo solidžią gynybą ir dėka jos sugebėjo krautis pranašumą. Po pirmųjų 30 minučių jis siekė jau 8 įvarčius – 15:7. Antroje rungtynių pusėje Šalčininkų rajono komanda taip nė karto ir nepadidino persvaros iki dviženklės ir nors ir šventė pergalę 26:18, tačiau tokios pergalės jiems neužteko ir į ketvirtfinalį pateko „Molėtai“.

Molėtiškių gretose rezultatyviausias su 6 įvarčiais buvo Giedrius Paškovskis, 4 pridėjo Julius Narkevičius, 3 surinko Deividas Matulis. „Sokol“ komandai 7 pelnė Pavelas Vitožens, 5 – Lukas Utovka, 4 – Jaroslavas Trockij.

Šį savaitgalį sąvasias aštuntfinalio rungtynes turėjo žaisti ir Pasvalio „Kurana-SM“ ir Šiaulių SC „Dubysa“, tačiau pastarosios komandos žaidėjui įtariamas susirgimas Covid-19 virusu ir mačai buvo nukelti.