LRF I-ojoje lygoje – dramatiška klaipėdiečių pergalė

Publikuota - 2021-02-08 Autorius - Tautvydas Kubilius

Praėjusią savaitę LRF I-osios lygos varžybose buvo sužaistos 3 rungtynės.

Pirmieji Pasvalyje lankėsi Klaipėdos „Viesulo-Dragūno“ rankininkai, kurie susitiko su vietos „Kuranos SM“ rankininkais.

Nors gerai puolę klaipėdiečiai jau po pirmojo kėlinio susikūrė gana solidų pranašumą (20:13), tačiau tai ramaus gyvenimo antroje mačo pusėje negarantavo. Likus 10 minučių svečiai pirmavo netgi dviženkliu pranašumu (34:24), tačiau tuomet pasvaliečiai laimėjo atkarpą 5:0 ir priartėjo – 29:34. Vis tik svečiai pergalingą pranašumą išlaikė ir šventė pergalę – 37:31.

Nugalėtojams net 11 įvarčių pelnė Rokas Palskys, Tomas Drakšas pridėjo 6, Orestas Biknius – 5. Šeimininkams Rolandas Indrišiūnas, Klaudijus Pauša ir Eligijus Baranauskas pelnė 5 įvarčius.

Kitame mače Klaipėdos „CSC Telecom“ namuose priėmė vienus iš pirmenybių lyderių HC „Molėtų“ rankininkus.

Susitikimą geriau pradėjo Moletų klubas, kuris dar iki pertraukos sugebėjo susikrauti 4 įvarčių persvarą – 17:13. Antrajame kėlinyje molėtiškiai savo persvarą dar labiau padidino ir netgi pirmavo 8 įvarčiais (24:16), tačiau mačo pabaigoje Klaipėdos klubas kiek sumažino atsilikimą ir svečiai pergalę šventė 5 įvarčiais – 35:30.

Šeimininkams net 14 įvarčių įmetė Aivaras Ramanauskas, Gediminas Dumčius pridėjo 6 tikslius metimus. Nugalėtojams Mindaugas Agurkis pelnė 10 įvarčių, Augustinas Diktoras – 9, Deividas Matulis – 6.

Daugiausiai intrigos užfiksuota sekmadienio mače, kuriame vėl žaidė „CSC Telecom-Mėmelis“, o jų varžovais buvo Pasvalio „Kurana SM“ rankininkai.

Jau nuo mačo pradžios abi komandos įsivėlė į klampų ir lėtą žaidimą, tad po pirmojo kėlinio rezultatas buvo visiškai lygus – 10:10.

Antroje mačo dalyje nei vienai iš komandų taip pat nepavyko atitrūkti. Pradėjus tiksėti paskutinei susitikimo minutei rezultatą išlygino pasvalietis Eligijus Baranauskas (24:24), tačiau jau kitos atakos metu Klaipėdos klubui pranašumą grąžino Giedrius Budginas – 25:24. Nors svečiai spėjo surengti produktyvią ataką, tačiau vartuose sublizgėjo klaipėdiečių vartininkas Mindaugas Mickus ir išsaugojo savo komandai trapią pergalę.

Nugalėtojams Linas Budginas įmetė 8 įvarčius, Gediminas Dumčius pelnė 5, Giedrius Budginas pridėjo 4. Svečiams Eligijus Baranauskas surinko 8 įvarčius, Dominykas Tribuišis ir Vismantas Moderis – po 5.