LMRL: tvirtos šeimininkių pergalės ir uostamiestyje spindinti kairiarankė

Publikuota - 2021-10-24 Autorius - Tautvydas Kubilius

Savaitgalį Lietuvos moterų rankinio lygoje (LMRL) buvo sužaisti 3 susitikimai ir visuose juose pergales šventė namuose žaidusios komandos.

 S.Klovaitė sezoną pradėjo itin rezultatyviu žaidimu – „Viesulo SC-Dragūno“ nuotr.

Puikiai 2021–2022 metų sezono starte atrodo Vilniaus SM „Tauro“ merginos, kurios namuose priėmė SK „Molėtų“ rankininkes. Alos Senvaitienės auklėtinės didesnio vargo neturėjo ir jau per pirmąjį rungtynių kėlinį susikūrė dviženklį pranašumą – 17:6. Antroje susitikimo dalyje vilnietės puolime apsukų nemažino, tačiau Molėtų rankininkės jau sugebėjo taip pat atsakyti tikslesniais metimais. Susitikimas baigėsi „Tauro“ rankininkių pergale 39:23.

Nugalėtojoms net 15 įvarčių pelnė Gabija Pilikauskaitė, puikiai jai talkino Dominyka Andronik, kuri surinko 7 įvarčius, Ana Andronik pridėjo 5. Molėtų komandai Lina Umbrasaitė įmetė 10 įvarčių, Monika Lastovskytė, Fausta Adulčikienė pridėjo po 4.

Lengva pergale džiaugėsi ir kita Vilniaus komanda. Namuose žaidusios šalies vicečempionės „Eglės“ rankininkės užtikrintai 41:12 (19:8) nugalėjo Utenos DSC merginas.

Vilniaus ekipoje rezultatyviausia šiose rungtynėse buvo Inesa Verbovik, kuri įmetė 8 įvarčius, Greta Sadauskaitė surinko 7, Emilija Rusakevičiūtė ir Beatričė Ruseckaitė pridėjo po 6. Utenos komandai Rasa Mikalonytė pelnė 5 įvarčius, Laura Salamanavičė, Gintarė Varnaitė, Eimantė Zenkovaitė – po 2.

Atkakliausia kova vyko Klaipėdoje, kur šeimininkės Klaipėdos „Viesulo SC-Dragūno“ merginos susitiko su Šiaulių SC „Dubysos“-ŠSG klubu.

Susitikimas prasidėjo lygia ir atkaklia kova, sužaidus pusę pirmojo kėlinio laiko rezultatas buvo lygus – 9:9. Nors šeimininkėms buvo pavykę susikurti trijų įvarčių persvarą (12:9), tačiau po pirmojo kėlinio jų pranašumas siekė 1 įvartį – 16:15. Po pertraukos šiaulietės buvo išlyginę rezultatą (16:16), tačiau tai buvo paskutinis kartas šiame susitikime, kai švieslentėje buvo lygybė. Klaipėdietės perėmė iniciatyvą ir įpusėjus antrajam kėliniui jau pirmavo apčiuopiamu pranašumu – 24:20. Per likusį laiką „Viesulo SC-Dragūno“ merginoms persvarą pavyko dar šiek tiek padidinti – 33:26.

Ir toliau naujojo sezono starte nuostabiai atrodo kairiarankė Samanta Klovaitė, kuri šįkart kamuolį į varžovių vartus siuntė net 14 kartų. Jai gerai talkino Eliza Klapčiukaitė, įmetusi 6 įvarčius, Austėja Rimkutė surinko 4. Šiaulių ekipai Rugilė Bendikaitė pelnė 7 įvarčius, Lina Abramauskaitė – 6, Laura Tumaitė – 5.

Šiame ture dar turi susitikti Kauno „ACME-Žalgirio“ ir Kauno raj. „Cascada-HC Garliava SM“ ekipos.