Lietuvos čempionės „Garliavos“ rankininkės nugalėjo „Dubysą“

Publikuota - 2022-03-17 Autorius - Viktoras Kesminas

Lietuvos moterų rankinio lygoje trečiadienį sužaistos vienos nukeltos rungtynės. Kauno raj. „CASCADA-HC Garliava“ namuose priėmė Šiaulių SC „Dubysa-ŠSG“ komandą. Jau pirmajame kėlinyje šeimininkės įgijo net 10-ies įvarčių persvarą 20:10.

Po pertraukos „Garliavos“ rankininkės dar labiau padidino persvarą ir laimėjo rezultatu 40:25. Nugalėtojų gretose nesulaikoma buvo Mantė Voskresenskaja, pelniusi 14 įvarčių. 6 įvarčius prie pergalės pridėjo Martyna Ustilaitė. Šiauliečių komandai po 7 įvarčius surinko Lina Abramauskaitė ir Rugilė Bendikaitė.

LMRL pirmenybėse ir toliau lyderių poziciją išlaiko Vilniaus SM „Tauro“ rankininkės, jos turi 19 taškų po 12 rungtynių. Tašku nuo lyderių atsilieka mažiau rungtynių sužaidusios Kauno „Žalgiris“ ir „Garliava“. 4 vietoje esanti Vilniaus „Eglė“ turi 17 taškų po 10 rungtynių.