I lygoje vilniečių pergalė ir lygiosios uostamiestyje

Publikuota - 2022-03-07 Autorius - Viktoras Kesminas

Lietuvos rankinio I lygoje sekmadienį vyko dvejos rungtynės. Susitikimas Klaipėdoje baigėsi lygiosiomis, o Kauno ir Vilniaus komandų akistatoje, stipresni buvo sostinės atstovai.

2 vietą pirmenybėse užimantys Vilniaus „Amber/SM Tauro“ rankininkai svečiuose 31:27 (14:15) nugalėjo lygos autsaiderę Kauno „Gajos“ ekipą. Šeimininkai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir laimėjo pirmą kėlinį. Tačiau antro kėlinio viduryje svečiai perėmė iniciatyvą ir įrodė savo pranašumą. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 8 įvarčius pelnęs Romas Aukštikalnis, 6-is įmetė Pijus Gatelis.

Kitose rungtynėse 3 vietą užimantis Klaipėdos „Mėmelis-CSC Telecom“ priėmė priešpaskutinėje 5 pozicijoje esančią Pasvalio „Kurana SM“ ekipą. Pirmame kėlinyje šeimininkai turėjo vos vieno įvarčio persvarą, o iškart po pertraukos skirtumą padidino iki 3 įvarčių. Tačiau kėlinio viduryje svečiai ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai. Labai atkakliai vykusioje rungtynių pabaigoje klaipėdiečiams pavyko išlyginti rezultatą. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 33:33 (17:16). Šeimininkams po 9 įvarčius pelnė Gediminas Vaitkus ir Justas Totūraitis. Pasvalio komandą į priekį vedė 13 įvarčių surinkęs Eligijus Baranauskas.

Kitas I lygos turas numatytas kovo 18-20 d.